5 ترفند برای کاهش هزینه های مواد غذایی، از یک توسعه دهنده دستور غذا

[ad_1]

  • به‌عنوان یک توسعه‌دهنده دستور غذا، چند چیز در مورد کاهش هزینه‌های مواد غذایی‌ام یاد گرفته‌ام.
  • من غذاهای گیاهی بیشتری درست می کنم زیرا میوه ها و سبزیجات ارزان تر از گوشت هستند.
  • من همچنین به صورت عمده خرید می‌کنم، مارک فروشگاهی را خریداری می‌کنم، و محصولات کامل را به جای از پیش برش‌شده، خرد شده یا برش‌شده انتخاب می‌کنم.

وزارت کشاورزی ایالات متحده پیش بینی می کند که قیمت مواد غذایی در خانه بین 10 تا 11 درصد و قیمت غذای دور از خانه بین 6.5 تا 7.5 درصد در سال 2022 افزایش می یابد. همه ما آن را در سوپرمارکت ها دیده ایم: چیزهایی که استفاده می شود هزینه 1.99 دلار، 2.55 دلار یا بیشتر است. وقتی همه چیز جمع شود، قبض مواد غذایی شما بسیار متفاوت از قبل به نظر می رسد.

با این حال، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید قبض مواد غذایی خود را بدون از بین بردن سلیقه یا خلاقیت در آشپزخانه پایین نگه دارید. در اینجا پنج راه برای صرفه جویی در هزینه های مواد غذایی وجود دارد که من به عنوان یک توسعه دهنده دستور پخت کشف کرده ام.

1. غذاهای گیاهی بیشتری درست کنید

سبزیجات نه تنها برای سلامتی و محیط زیست شما بهتر هستند، بلکه برای جیب شما نیز مفید هستند.

به طور کلی، سبزیجات مقرون به صرفه تر از گوشت هستند. سبزیجات دلچسب مانند کدو حلوایی، بادمجان و قارچ، جایگزین های بسیار خوبی برای گوشت هستند، به خصوص در سس ها و خورش های ماکارونی. به عنوان مثال، از یک بادمجان برش خورده مکعبی (1.68 دلار به ازای هر پوند جایی که من خرید می کنم) در مقابل گوشت چرخ کرده که به طور متوسط ​​5 دلار در هر پوند است، استفاده کنید.

همچنین، افزودن سبزیجات به سس های گوشتی، عملکرد شما را افزایش می دهد. به جای استفاده از دو پوند گوشت چرخ کرده برای چیلی، گوشت را به یک پوند کاهش دهید و دو فنجان سبزیجات خرد شده به آن اضافه کنید.

2. مواد اصلی خود را کشش دهید

کاهش بودجه مواد غذایی به معنای کاهش خلاقیت نیست.

ما بسیاری از غذاهای لاتین و آسیایی را در خانه با برنج در پایه آنها درست می کنیم. برنج بسیار مقرون به صرفه است و یکی از پرکاربردترین مواد برای طبخ در خانه است. اکثر فرهنگ ها از برنج در غذاهای خود استفاده می کنند، بنابراین این یک راه سرگرم کننده برای کشف دستور العمل های جدید است.

در خانه ما سه فنجان برنج آماده می کنیم که در وعده های غذایی دو روزه می شود. روز اول برنج را با لوبیا قرمز خورشتی و مرغ به سبک پورتوریکویی سرو کردم. روز بعد، شوهرم از باقی مانده برنج برای تهیه ناسی گورنگ، یک غذای برنج سرخ شده اندونزیایی استفاده می کند. دو ظرف کاملاً متفاوت از یک ماده پایه درست می‌شوند.

3. کمی کار اضافی انجام دهید

عمدتاً اقلام از قبل برش خورده و خرد شده از نظر وزنی بیشتر از محصولات کامل هستند. چند دقیقه بیشتر طول می کشد، اما خرید کل محصول و برش آن توسط خودتان باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

خرید پنیر به صورت تکه‌ای و خرد کردن آن در خانه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود، اما طعم پنیر تازه‌تر می‌شود زیرا این کار در لحظه انجام می‌شود. بچه ها عاشق خرد کردن پنیر هستند، بنابراین این یک راه عالی برای مشارکت دادن آنها در آشپزخانه است.

خرد کردن سبزیجات در خانه فقط چند دقیقه بیشتر طول می کشد و در هزینه شما صرفه جویی می کند. لوبیا خشک نیز یک راه فوق العاده برای صرفه جویی است. به طور متوسط، تقریباً نیمی از هزینه را با لوبیا خشک نسبت به لوبیای کنسرو شده صرفه جویی می کنید. برای صرفه جویی در زمان آنها را از شب قبل خیس کنید. امتیاز: طعم آنها بسیار بهتر از انواع کنسرو شده است!

4. به صورت عمده خرید کنید

برای دوستداران گرانولا، لوبیا، غلات و آجیل، بخش فله بهترین دوست شماست. این به شما امکان می دهد میزان خرید خود را کنترل کنید و به شما کمک می کند از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری کنید.

هنگام خرید محصولات بسته بندی شده در اندازه خانواده یا فله، هنگام خرید مواد غذایی حتماً قیمت هر واحد را بررسی می کنم. به عنوان مثال، وقتی به هزینه غلات نگاه می کنید، قیمت هر واحد در اندازه خانواده 0.19 سنت در هر اونس است و یک جعبه با اندازه معمولی 0.29 سنت در هر اونس است.

5. برندهای فروشگاهی را انتخاب کنید

بسیاری از غذاهای با مارک فروشگاهی که در خواربارفروشی می بینید در همان امکاناتی که محصولات با نام تجاری تولید می شوند ساخته می شوند. تفاوت در چیست؟ بودجه بازاریابی و برندسازی

به عنوان مثال، یک جعبه لینگوین با نام تجاری Wegman به قیمت 0.99 سنت، نصف قیمت نسخه با نام تجاری (1.99 دلار) به فروش می رسد. یک بلوک 8 اونس پنیر چدار Great Value (با نام تجاری فروشگاه Walmart) به قیمت 2 دلار به فروش می رسد. برند پیشرو همین وزن را به قیمت 3 دلار به فروش می رساند. با مارک های مختلف فروشگاهی آزمایش کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید.



[ad_2]

منبع: watch-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynabuy verified stripe accountKartal EscortAnadolu Casino Giriş Mobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboo girişbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler